Matterra

Kategória

Matrac Matterra má v sebe špeciálny mechanizmus, ktorý chráni pred negatívnymi vplyvmi magnetického poľa planéty tým, že rozptyľuje škodlivé geopatogénne zóny v Hartmannovom uzle. To vedie k lepšiemu pohodliu a relaxácii pri spánku.


popis

Zem je elektromagnetické teleso s elektromagnetickou mriežkou. Prvý nákres tejto mriežky urobil nemecký vedec Ernest Hartmann. Mriežka sa skladá z rovnobežných energetických línií, ktoré sa na Zemi generujú. Tie sú buď pozitívne alebo negatívne. a smerujú zo severu na juh a z východu na západ. Bod, v ktorom sa pretínajú sa nazýva tzv. Hartmannov uzol, môže rozrušovať nervový systém, eventuálne zapríčiniť mnohé choroby.

Matrac Matterra má v sebe špeciálny mechanizmus, ktorý chráni pred negatívnymi vplyvmi magnetického poľa planéty tým, že rozptyľuje škodlivé geopatogénne zóny v Hartmannovom uzle. To vedie k lepšiemu pohodliu a relaxácii pri spánku. Systém balených pružín v jadre matraca je jedným z najinovovatívnejších vo svete pre svoje ortopedické kvality. Pridaním vrstiev z pamäťovej peny a HR peny použitých v matraci pre mäkkosť a pohodlie v kombinácii s vysoko kvalitnými textíliami, vytvárajú z matraca neodolateľnú senzáciu.

Ak máte záujem o inú farbu poťahu ako je na obrázku, kontaktujte nás, zmena poťahovej látky je možná po konzultácii s výrobcom.

Dodávame v rozmeroch 160×200, 180×200, 90×200, na mieru

ďalšie informácie

Základna Matterra je vynikajúcim doplnkom unikátneho matraca Matterra pre ešte väčšie pohodlie.
Pružiny Bonnell v jadre tohto mäkkého podkladu zvyšujú neoceniteľné vlastnosti matraca a vytvárajú pocit spánku ako na obláčiku. Jednoduchý dizajn bol zachovaný, preto je vhodná pre každý interiér.
pomocou základne Matterra dostanete posteľ, ktorá zaručuje maximálne zachovanie vlastností matraca a ešte niečo viac - dodá vám pocit naozajstného uvoľnenia a inšpiráciu pre nový deň.

záruka

5 rokov

podobné